12 Haziran 2008 Perşembe

Cobblestone Jr.

Bu hafta 2 yeni çalışmaya başladım.Bunlardan ilki Cobblestone Jr.çocuk kazağı.Orjinali büyükler

için tasarlanmış.Sevgili Jared Flood'un imzasını taşıyan modeli

7 yaş erkek çocuk için tekrardan ele alıyorum.E,uzun zamandır oğlum sitem ediyordu,biraz da onu sevindirelim.Ancak büyükler için tasarlanan modeli eşlerinize örmenizi tavsiye ederim.Modeli buradan alabilirsiniz.


Himalaya yakamoz ve
Plymouth 'un Encore Worsted 9 ply yün -akrilik iplerini kullanıyorum.
5 numara şişle örüyorum.Ancak henüz başındayım resimlemedim.Örgü kendini gösterdiğinde buraya aktaracağım.

İkinci çalışmamın tasarımı kendime ait.Yine çocuk hırkası bu sefer coton+bamboo iple örüyorum.Model açıklamasını resimleriyle aktaracağım.

Bu arada maille bana şiş şalı soran arkadaşlarım için bu şahane şalı önerebilirim.Tasarımcısı sevgili arkadaşım Monika Steinbauer.Kendi sitesinde bunun gibi örgülerini sadece kişisel kullanımınız için ücretsiz yayınlıyor. Şalın adı Mohana
3,5 veya 4 numara şişle örebilirsiniz.

Resim alıntıdır
Verdiğim linke girerseniz model açıklamasını adresinden ücretsiz indirebilirsiniz.Ben örmedim,ama fırsat bulduğumda listeme örmek üzere ekledim.Teşekkürler Monika.
© Bu yazı orguatolyesi.blogspot.com’a aittir. Başka bir yerde okuyorsanız lütfen asıl adresi ziyaret ediniz.

2 yorum:

www.hobivakti.com dedi ki...

Merhaba,

Farklı alanlardan hobiseverleri bir araya toplamayı amaçlayan HobiVakti.Com açıldı. Siz de kendi hobi örneklerinizi Hobi Vakti'nde yayınlayarak başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Saygılar,

www.hobivakti.com

elay dedi ki...

hayırlı geceler,
gerçekten güzel bir örnekmiş.benim de büyük oğlum 21 yaşında.şimdi yapılmıyor ama inşallah kışa bu güzel örnekten yapayım.sade ve de güzel.paylaşımınız için teşekkür ederim.herşey gönlünüzce olsun.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails